Korzystny kurs euro – więcej eko-inwestycji

Korzystny kurs euro – więcej eko-inwestycji
Możliwość komentowania Korzystny kurs euro – więcej eko-inwestycji została wyłączona, 03/07/2013, przez␣, w␣ECO, inwestycje

BeFunky_zoo.jpgDolny Śląsk przeznaczy ponad 8 mln zł na budowę ścieżek przyrodniczych, wież widokowych i centrów edukacji ekologicznej. Dzięki korzystnemu (wysokiemu) kursowi euro pieniędzy wystarczy też na wsparcie wrocławskiego zoo.

Tak inwestycje skomentowała Anna Czujko z biura prasowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego: – Wsparcie projektów, które do tej pory były na liście rezerwowej, będzie możliwe dzięki korzystnemu kursowi euro. Skorzysta na tej decyzji między innymi wrocławskie ZOO, które starało się o dofinansowanie wybiegu dla nosorożców. Dzięki tym pieniądzom powstaną również ścieżki przyrodnicze w Górze, Brodnie czy Głębowicach. Ucieszą się również przedstawiciele powiatu wołowskiego, który dostanie dofinansowanie na utworzenie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Barbara Maliszewska (CC-BY)

 

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.