Konsorcjum nie chce płacić kar umownych

Konsorcjum nie chce płacić kar umownych
Możliwość komentowania Konsorcjum nie chce płacić kar umownych została wyłączona, 01/08/2012, przez␣, w␣infrastruktura, inwestycje, miasta, nieruchomości, prawo, regiony, Warszawa

W zeszłym tygodniu minister Joanna Mucha zapowiedziała przygotowanie pozwów przeciwko firmom budującym Stadion Narodowy. W odpowiedzi na te informacje konsorcjum firm w składzie: Hydrobudowa Polska S.A., PBG S.A., Alpine Bau Deutschland AG, Alpine Bau GmbH oraz Alpine Construction Polska Sp. z o.o. przygotowały kontrpozew.

We wtorek firmy przetransportowały do Sądu Okręgowego Warszawa – Praga 500 segregatorów z dokumentami. Uważają one, że Narodowe Centrum Sportu nie powinno otrzymać pieniędzy w ramach kar umownych z tytułu opóźnień w budowie obiektu.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Polex (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.