Koniec Euro 2012 – wielkie zwycięstwo Hiszpanii

Koniec Euro 2012 – wielkie zwycięstwo Hiszpanii
Możliwość komentowania Koniec Euro 2012 – wielkie zwycięstwo Hiszpanii została wyłączona, 02/07/2012, przez␣, w␣Europa, świat, Uncategorized

4:0 – o tyle pokonała Włochów reprezentacja Hiszpanii. Rywalom nie pozostawiono złudzeń, stąd tak wysoka wygrana. Wczorajszy wynik ze stadionu w Kijowie jest najwyższym w historii finałów Mistrzostw Europy.

Włosi nie potrafili odeprzeć hiszpańskiego ataku. Zawiódł nawet Balotelli, po którym tak wiele się spodziewano po ostatnim udanym meczu z Niemcami. Przez ostatnie 25 minut Włosi grali w dziesiątkę, ponieważ stracili Giorgio Chielliniego, a trener Cesare Prandelli wykorzystał wszystkie zmiany. Następnym celem Hiszpanów jest wygrana Mistrzostw Świata.

Źródło: gazeta.pl

Photo by PeeJay2K3 (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.