Kawalerka za 149 tys. zł, dwa pokoje za 218 tys. zł plus garaż gratis

Możliwość komentowania Kawalerka za 149 tys. zł, dwa pokoje za 218 tys. zł plus garaż gratis została wyłączona, 30/10/2012, przez␣, w␣finanse, inwestycje, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony

To wyjątkowa oferta na warszawskim rynku. W Premium Point, inwestycji Green House Development na Białołęce, kawalerki będą dostępne od zaledwie 149 tys. zł, a dwupokojowe już od 218 tys. zł.
Budynek powstaje u zbiegu ulic Hanki Ordonówny i Topolowej. Wyróżniać go będzie atrakcyjna modernistyczna architektura, eleganckie foyer i starannie zaprojektowana zieleń. Projekt powstał w warszawskiej  pracowni AGK Architekci. Projektanci zadbali, aby wnętrza były jasne i przestronne. Każde z nich będzie mieć duże okna, tarasy lub balkony.
Zainteresowani projektem otrzymali teraz możliwość skorzystania z unikatowej promocji.
– W ramach naszej oferty wyselekcjonowaliśmy mieszkania, dla których zaproponowaliśmy specjalne ceny. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się skorzystać z rabatowej oferty otrzymają miejsce postojowe w garażu podzielnym gratis. Propozycja dotyczy całej oferty mieszkań w tej inwestycji jest jednak ograniczona czasowo. – podkreśla Marcin Zieliński dyrektor biura sprzedaży Green House Development.
Dodatkowo, niezależnie od obecnej promocji, część inwestycji objęta jest programem Rodzina na Swoim. – Zostało niewiele czasu, aby z niego skorzystać. W chwili obecnej rozszerzyliśmy obecny kanał sprzedaży w naszych inwestycjach, ale pula mieszkań dostępnych w ramach programu powoli się kurczy. – dodaje dyrektor biura sprzedaży Green House Development.
Nabywcy, którzy zdecydują się zakupić mieszkanie w Premium Point mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnego, dedykowanego dla nich programu Świat Premium Point.
W ramach którego, będą mogli korzystać z usługi concierge, systemu inteligentnej automatyki budynków „smart home” i pakietowej oferty wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko dostępne będzie w atrakcyjnych cenach, wynegocjowanych specjalnie dla klientów firmy Green House Development.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PRIBO Sp. z o. o Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego. Harmonogram  budowy zakłada, że prace budowlane zostaną zakończone w pierwszym półroczu 2014 roku.

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.