Jedna z działek na placu Defilad nie należy do miasta

Jedna z działek na placu Defilad nie należy do miasta
Możliwość komentowania Jedna z działek na placu Defilad nie należy do miasta została wyłączona, 01/08/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Według informacji zebranych przez dziennikarzy portalu tvnwarszawa.pl, jedna z działek pod budowę Muzeum Sztuki Nowoczesnej nie należy do miasta. Kłóci się to ze stanowiskiem Hanny Gronkiewicz-Waltz, która w czasie czwartkowej konferencji podała do wiadomości, że tym razem na drodze do realizacji projektu nie staną roszczenia o grunty.

Właścicielem jednej z działek jest spółka Milstone Investment. Jak przyznaje Marcin Bajko z miejskiego biura gospodarki nieruchomościami: – Z formalnego punktu widzenia działka rzeczywiście nie jest jeszcze nasza. Nie mamy aktu notarialnego. Negocjacje z właścicielem praktycznie się zakończyły. Zamienimy to na budowlaną działkę na Mokotowie.

Sprawdź aktualne ceny nieruchomości w Warszawie

Źródło: www.tvn24.pl

Photo by mamik (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.