Jak działa aplikacja Real Estate Tool Kit?

Jak działa aplikacja Real Estate Tool Kit?
1 comment, 11/01/2012, przez␣, w␣nieruchomości, porady

Aplikację Real Estate Tool Kit Szybko.pl przygotowało z myślą o osobach, zajmujących się kupnem i sprzedażą nieruchomości. Dzięki funkcjom nowej aplikacji większość formalności okaże się dużo prostsza. Co tam znajdziesz? Pobierz aplikację.

Kompas

 

Umożliwia sprawdzenie rozplanowania przestrzennego pomieszczeń i określenie współrzędnych geograficznych nieruchomości.

 

 

 

 

 

Szacowanie zdolności kredytowej

 

Na podstawie informacji o poziomie dochodów, liczbie osób w gospodarstwie domowym, miesięcznych wydatkach i innych dodatkowych obciążeniach domowego budżetu, kalkulator oszacuje wstępnie o jaką kwotę kredytu możemy się ubiegać.

 

 

 

 

Obliczanie całkowitych kosztów transakcji

 

Poza ceną nieruchomości pojawiają się dodatkowe koszty: podatek od czynności cywilno-prawnych, taksa notarialna, opłata sądowa etc. Wszystko to wyliczy i podsumuje aplikacja Real Estate Tool Kit.

 

 

 

 

 

Koszt kredytu i wysokość rat

 

Po podaniu wysokości kredytu, oprocentowania, okresu kredytowania i rodzaju rat uzyskasz informację o wysokości miesięcznych rat oraz całkowitej kwoty do spłacenia w ciągu okresu kredytowania.

 

 

 

 

 

Kalkulator standardowy i walutowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metraż nieruchomości

 

Podajesz wymiary  pomieszczeń lub działki, a aplikacja liczy wielkość  poszczególnych pomieszczeń oraz całkowitą. Można ją podać w metrach kwadratowych, arach i hektarach.

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

Jeden komentarz

Trackbacks/Pingbacks