J.W. Constructions wprowadza do sprzedaży mieszkania w Bliskiej Woli

J.W. Constructions wprowadza do sprzedaży mieszkania w Bliskiej Woli
Możliwość komentowania J.W. Constructions wprowadza do sprzedaży mieszkania w Bliskiej Woli została wyłączona, 21/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, nieruchomości, sprzedaż, Warszawa, Wola

J.W. Construction Holding S.A. otrzymała pozwolenie na realizację już trzeciego spośród pięciu etapów inwestycji i tym samym rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Najbardziej popularne lokale kompaktowe można nabyć już od 179 tys. zł.

W ramach budowy trzeciego etapu kompleksu Bliska Wola powstanie jeden budynek składający się z dwóch części – głównej, zawierającej 16 kondygnacji oraz przynależnych trzech prostopadłych skrzydeł na wysokość 12 kondygnacji. Zakończenie prac planowane jest na przełomie I i II kwartału 2017 r.

Projekt zawiera atrakcyjny rozkład 480 mieszkań o powierzchni sięgającej od 23,74 mkw. do 111,30 mkw. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy.  W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny składający się z 486 miejsc postojowych.

Osiedle obejmie ponad 3 tys. mieszkań, przedszkole i rozległe tereny rekreacyjne, jak Central Park. Ponadto na terenie znajdą się place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane oraz odpowiednio przygotowane boiska do gry w piłkę.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.