Inwestycja za 80 milionów

Inwestycja za 80 milionów
Możliwość komentowania Inwestycja za 80 milionów została wyłączona, 25/05/2011, przez␣, w␣inwestycje, miasta, mieszkaniowe, Warszawa

J.W. Construction S.A. został generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowo-komercyjnej przy ul. Wroniej 45, 3 km od centrum Warszawy. Budynek składać się będzie z segmentów 8 i 9 kondygnacyjnych oraz dwupoziomowego garażu podziemnego na 298 stanowisk. Mieszkania będą miały powierzchnie od 40 do 160 m kw., z czego 90% to lokale 2 i 3 – pokojowe.

Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest na  II kw. 2013.

„To dla nas ważny, prestiżowy projekt, którym chcemy otworzyć drzwi do realizacji podobnych inwestycji dla zewnętrznych inwestorów. Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac od zaraz. Jako generalny wykonawca odpowiadamy nie tylko za wybudowanie części mieszkaniowo – komercyjnej, ale również za realizację niezbędnej infrastruktury technicznej w zakresie sieci, przyłączy, węzłów cieplnych, dróg, parkingów, chodników, zieleni i elementów zagospodarowania terenu z podłączeniem do infrastruktury” – powiedział Wojciech Rajchert, prezes zarządu JW Construction.

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.