Ile kosztuje przeciętna kawalerka w Warszawie?

Ile kosztuje przeciętna kawalerka w Warszawie?
Możliwość komentowania Ile kosztuje przeciętna kawalerka w Warszawie? została wyłączona, 31/12/2015, przez␣, w␣ceny, Headline, inwestycje, mieszkania, nieruchomości, Warszawa

Najdroższa kawalerka, jaką zakupiono w centrum Warszawy kosztowała 1,6 mln zł. Cenatorium informuje, że kawalerka ta miała powierzchnię 38 mkw. Znajduje się ona w apartamentowcu Rezydencja Foksal przy ul. Kopernika.

Za przeciętną liczącą 30 mkw. kawalerkę w Warszawie trzeba zapłacić ok. 234 tys. zł – tak wynika z danych zebranych przez Lion’s Bank i portal Morizon.pl. Najtańszą kawalerkę znajdziemy w Katowicach lub Łodzi – jej koszt to ok. 110 tys. zł. Ok 170 tys. zł będziemy musieli przeznaczyć na jej zakup we Wrocławiu czy Gdańsku. Najdroższym miastem po stolicy jest Kraków, gdzie za 30-metrową kawalerkę zapłacimy blisko 200 tys. zł.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: naszemiasto.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.