Ile kosztuje garaż na nowym osiedlu?

Ile kosztuje garaż na nowym osiedlu?
Możliwość komentowania Ile kosztuje garaż na nowym osiedlu? została wyłączona, 07/11/2012, przez␣, w␣ceny, finanse, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości

Kupując mieszkanie płacimy również za miejsce w garażu. U wielu deweloperów jest to obowiązkowe. Na osiedlu Dom Development na Białołęce miejsce dla samochodu kosztuje 29,2 tys. zł. Niekiedy ceny sięgają jednak nawet 40 tys. zł.

Tak jak w przypadku mieszkań, tak i w przypadku miejsc postojowych, deweloperzy są skłonni do negocjacji. Niektóre firmy deweloperskie oferują zniżki na miejsca garażowe rzędu 30-50 proc. Czasami zdarza się, że opłaca się je kupić nawet w przypadku nieposiadania auta. Jeśli osiedle znajduje się w dobrej lokalizacji, miejsce można wynająć.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Everlong (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.