II etap Słonecznego Osiedla zostanie oddany do użytku przed terminem!

II etap Słonecznego Osiedla zostanie oddany do użytku przed terminem!
Możliwość komentowania II etap Słonecznego Osiedla zostanie oddany do użytku przed terminem! została wyłączona, 31/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, wielkopolskie

FB Antczak ma ambitne plany na najbliższe miesiące: chce przedterminowo zakończyć realizację drugiego budynku powstającego w ramach drugiego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim oraz rozpocząć prace na placu budowy dwóch nowych bloków.

Klucze do bloku nr 6 z 32 lokalami o metrażach od 41,71 do 62,65 mkw., którego oddanie do użytku planowano na koniec grudnia 2015 roku, trafią do mieszkańców już na przełomie października i listopada. Obecnie w budynku zakończono prace tynkarskie, na finiszu są prace elewacyjne i wykończenie powierzchni wspólnych. W najbliższych tygodniach zostaną zamontowane balustrady i drzwi wejściowe na klatkach schodowych. Przyspieszenie prac jest wynikiem zarówno sprzyjających warunków realizacyjnych, jak również rosnącego zainteresowania inwestycją – na tym etapie sprzedane jest już blisko 60 proc. dostępnych lokali.

Z końcem wakacji planowane jest rozpoczęcie realizacji dwóch nowych, jednoklatkowych budynków. W każdym z nich powstanie 14 mieszkań o powierzchni od 41,16 do 89,76 mkw. Planowana cena za mkw. powierzchni wyniesie około 3900 zł.

Słoneczne Osiedle położone jest w kameralnej dzielnicy Zębców. Na całość projektu docelowo będzie składało się ośmiu trzypiętrowych budynków. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych blisko 200 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Więcej informacji o nowych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.