Hotelowe inwestycje na Mazurach

Hotelowe inwestycje na Mazurach
Możliwość komentowania Hotelowe inwestycje na Mazurach została wyłączona, 05/09/2013, przez␣, w␣Headline, komercyjne, marketing nieruchomości, usługowe

Dzięki wsparciu z Unii coraz szybciej rozwija się komercyjny sektor usługowy na Mazurach. Już 12 hoteli prosperuje dzięki dofinansowaniu , a do nich już wkrótce dojdą kolejne dwa.

Dwa hotele  z czterema gwiazdkami powstaną pomocą Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-13. Inwestycja, która planowana jest w Warnach koło Szczytna pochłonie ponad 44mln złotych z czego dofinansowanie wyniesie około 7 mln złotych

Hotel w Wilkasach koło Giżycka ma kosztować 13,5 mln zł, z czego z pieniędzy unijnych będzie pochodziło 5,5 mln zł. Lokalni inwestorzy w zeszłym tygodniu podpisali umowy na dofinansowanie projektów z marszałkiem województwa. Hotele uzupełnią ofertę ośrodków, które są prowadzone przez inwestorów.

Źródło:

https://www.pb.pl/

Szukaj  ofert hoteli  na Warmii i Mazurach

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.