Hotel Podklasztorze dołącza do sieci Best Western

Hotel Podklasztorze dołącza do sieci Best Western
Możliwość komentowania Hotel Podklasztorze dołącza do sieci Best Western została wyłączona, 17/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, komercyjne, łódzkie, usługowe

Hotel Podklasztorze znajduje się w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie. Po dołączeniu do sieci będzie oferował podwyższony standard usług pod marką Best Western Plus.

Obecnie w hotelu trwają prace modernizacyjne. Opactwo Cystersów w Sulejowie jest zabytkiem architektury romańskiej, ma również tytuł Pomnika Historii.

Właścicielem Hotelu Podklasztorze jest firma PTH Trybunalskie S.A, do której należy również Best Western Hotel Trybunalski. Oficjalne przyłączenie do sieci Best Western planowane jest na styczeń 2016 r. Od tego momentu hotel będzie funkcjonował pod nazwą Best Western Plus Hotel Podklasztorze.

Hotel będzie ofwrował gościom 50 pokoi wyposażonych w TV, telefon, Wi-Fi, sejfy, lodówki, zestaw powitalny (czajnik, filiżanki, kawa, herbata, woda), suszarki oraz kosmetyki. Będzie również można skorzystać z basenu lub gabinetów SPA. W planach jest również adaptacja piwnic na potrzeby kręgielni i pubu, odbudowa skrzydła zachodniego, w którym będą się mieściły dodatkowe sale konferencyjne, oraz udostępnienie lochów dawnych zabudowań cystersów zwiedzającym.

Sprawdź ceny najmu powierzchni usługowej

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.