Home Broker stawia na promocję w sieci

Home Broker stawia na promocję w sieci
Możliwość komentowania Home Broker stawia na promocję w sieci została wyłączona, 19/12/2013, przez␣, w␣Małe M, marketing nieruchomości, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

Firma Home Broker, jeden z największych pośredników nieruchomości na polskim rynku, wraz z początkiem 2014 roku rozszerza swoje działania promocyjne w Internecie. Dom produkcyjny f25 przygotował animację 2D mającą w atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę i mocne strony firmy.

Animacja jest skierowana przede wszystkim od Internautów zastanawiających się nad zmianą swojego mieszkania. Lektor opowiada o etapach działania przy wyborze nowej nieruchomości i pokazuje w jaki sposób agenci Home Broker na każdym z nich pomagają klientowi. Animacja opowiada także o wsparciu w wyborze planu finansowania nieruchomości i negocjowaniu najlepszych cen kupna bądź sprzedaży.

Materiał będzie wykorzystywany przez Home Broker przede wszystkim w działaniach on-line. Zostanie on umieszczony na YouTube, Vimeo i Facebooku. Będzie stanowić także element kampanii internetowych oraz mailingów do klientów.

„Home Broker to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek pośrednictwa na rynku nieruchomości. Mamy już 70 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce, nasza oferta obejmuje ponad 35 tysięcy ogłoszeń kupna i sprzedaży. Zależy nam, aby w interesujący i przejrzysty sposób pokazać sposób i zalety ze współpracy z nami. Ta animacja będzie stanowić ważny punkt naszych działań on-line.” – komentuje Jacek Zalewski, specjalista ds. marketingu Home Broker.

Animację można obejrzeć pod adresem: Home Broker

Animację przygotował dom produkcyjny f25. Za wsparcie graficzne odpowiedzialne było Studio LISY. Projekt był realizowany w okresie październik – grudzień 2013 roku.

Omnie Juicy Relations

Juicy Relations jest zespołem ekspertów działającym na pograniczu Public Relations, Human Resources i doradztwa strategicznego. Agencja powstała w wyniku przekonania, że obsługa Klienta jest równie ważna co promocja firmy. Wspólnie z Klientami Juicy Relations wypracowuje najlepsze rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych warunków i potrzeb