Hiszpanie wybudują park rozrywki za 1,5 mld euro

Hiszpanie wybudują park rozrywki za 1,5 mld euro
Możliwość komentowania Hiszpanie wybudują park rozrywki za 1,5 mld euro została wyłączona, 23/11/2013, przez␣, w␣Headline, inwestycje, świat

Mimo kryzysu w Hiszpanii firma Premursa planuje budowę ogromnego wesołego miasteczka o nazwie Paramount Park. Dzięki tej inwestycji produkt PKB w regionie, gdzie powstanie park rozrywki, ma wzrosnąć o 2 proc. Informacją o budowie podzielił się lokalny agent nieruchomości: – Inwestycja zmieni region nie do poznania. Nikt nie przewidzi, jak szybko i o ile ceny pójdą w górę, ale to, czego możemy być pewni, to to, że ten region Hiszpanii czeka tylko na gwałtowny napływ inwestycji w nieruchomości. Wyobraźmy sobie, że kupiłeś dom po sąsiedzku z Disneylandem. Potencjał jest ogromny – mówi Chris Mercer.

To nie jedyna inwestycja z rozmachem. Amerykański miliarder Sheldon Adelson planuje budowę europejskiego Las Vegas niedaleko Madrytu. Budowa kompleksu ma kosztować 17 mld euro.

Źródło: wyborcza.biz

Photo by Frank Vincentz (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.