Hipoteka odmieniona – prelekcja Private Brokers

Hipoteka odmieniona – prelekcja Private Brokers
Możliwość komentowania Hipoteka odmieniona – prelekcja Private Brokers została wyłączona, 06/04/2011, przez␣, w␣finanse, kredyty

Już w najbliższą sobotę (9 kwietnia) osoby zainteresowane rynkiem nieruchomości i kredytów będą mogły wysłuchać prelekcji na temat zmian w ustawie o hipotekach podczas 83. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań organizowana jest cyklicznie przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Hali Sokoła przy ul. Piłsudskiego. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą tam zapoznać się z ofertą licznych deweloperów oraz biur nieruchomości. Prezentacji ofert towarzyszą również panele dyskusyjne. Podczas tej edycji Konrad Mitręga z firmy Private Brokers omówi zmiany jakie zaszły po wprowadzeniu poprawek do ustawy o hipotekach. Uczestnicy panelu będą mogli poznać nie tylko kwestie prawne, ale również dowiedzą się jak w praktyce wpływają one na produkty bankowe, jakie nowe prawa wobec banków uzyskuje klient, oraz jak może z nich korzystać.

Tak jak i podczas marcowej edycji Giełdy, na specjalnym stoisku przygotowanym przez SBDiM i firmę Private Brokers, eksperci będą bezpłatnie udzielać porad w kwestii uzyskania finansowania na zakup nieruchomości. Jest to nowość skierowana zarówno do osób prywatnych jak i inwestorów. Klienci mogą też sprawdzić czy oferta, którą już wybrali jest najlepszą na rynku czy. Czy problemy, które mają w trakcie załatwiania formalności kredytowych są normalnymi procedurami bankowymi, czy też wynikają z tego w jaki sposób są obsługiwani. Mogą też wyjaśnić wszelkie zawiłości przepisów prawa bankowego i ich konsekwencje dla kredytobiorcy. Wszystkie informacje możemy uzyskać w jednym miejscu i bezpłatnie.

 

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.