Hevelia z mieszkaniami pod klucz

Hevelia z mieszkaniami pod klucz
Możliwość komentowania Hevelia z mieszkaniami pod klucz została wyłączona, 21/11/2013, przez␣, w␣architektura i design, Headline, lokalne, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Konsorcjum firm Monday Development i Unidevelopment realizujące na poznańskim Grunwaldzie Osiedle Hevelia, wprowadziło dla swoich klientów ofertę wykończenia mieszkań „Pod Klucz”. Przygotowane zostały trzy pakiety aranżacji wnętrz o różnym standardzie wykończenia i innych rodzajach zastosowanych materiałów.

 

Mieszkanie pokazowe w Hevelii

Mieszkanie pokazowe w Hevelii

Kupno mieszkania to dopiero początek drogi do tego, by w nim zamieszkać. Kluczową kwestią staje się odpowiednia aranżacja lokalu i dobór materiałów do wykończenia mieszkania. Warto wtedy skorzystać z usług dekoratora wnętrz i dopasować domową przestrzeń do swoich potrzeb. Deweloperzy coraz częściej wychodzą  naprzeciw oczekiwań klientów, oferując możliwość aranżacji mieszkania zgodnie z wymaganiami jego przyszłego użytkownika. Dobrym tego przykładem jest osiedle Hevelia – Oferujemy naszym klientom możliwość kupna mieszkania wraz z  wykończeniem „Pod Klucz”. W inwestycji na Grunwaldzie przygotowaliśmy trzy pakiety, na bazie  których mogą oni wspólnie z projektantem optymalnie zaaranżować własne mieszkanie – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development.  Oferujemy standard Błękitny, Grafitowy i Brązowy. Różnica pomiędzy nimi sprowadza się do rodzaju materiałów wykończeniowych, zakresu  oferowanych prac, a co za tym idzie ceny, która waha się od 500 zł brutto / m.kw w pakiecie Błękitnym , do 750 zł brutto / m.kw w przypadku pakietu Brązowego – dodaje. Zakres każdego z programów obejmuje projekt aranżacji, koszty materiałów, wykonawstwo oraz nadzór w trakcie prac wykończeniowych, aż do  odbioru końcowego mieszkania. Stworzone pakiety mają przede wszystkim pomóc klientom w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy oraz umożliwić stworzenie funkcjonalnego i niepowtarzalnego  wnętrza w oparciu o bogaty wybór materiałów znanych i cenionych producentów.

Kuchnia w mieszkaniu pokazowym na terenie Osiedla Hevelia

Kuchnia w mieszkaniu pokazowym na terenie Osiedla Hevelia

Na bazie programu wykończenia „Pod Klucz” deweloper zaaranżował na terenie budowanego osiedla mieszkanie pokazowe. Wzorcowe mieszkanie zostało przygotowane tak, że można by się do niego praktycznie wprowadzić.  Po wcześniejszym umówieniu lokal można przyjść i obejrzeć w godzinach otwarcia biura sprzedaży.

Realizacja Hevelii zakończy się w grudniu tego roku. Inwestycja znajduje się na poznańskim Grunwaldzie. Osiedle składa się z sześciu czteropiętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej. Wszystkie wyposażone zostaną w nowoczesne windy. W inwestycji zaprojektowano 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Większość z nich stanowią lokale 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Mieszkania w Hevelii dostępne są w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw.

 

Osiedle Hevelia zostało zaprojektowane tak, by na części wewnętrznego dziedzińca, w otoczeniu zieleni, znalazł się plac zabaw. Dodatkowo inwestycja sąsiaduje z terenem, który ma zostać zagospodarowany na park miejski. Ciekawostką jest również fakt, że w pobliżu Hevelii znajduje się  Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych