Hevelia z własnym biurem sprzedaży

Hevelia z własnym biurem sprzedaży
Możliwość komentowania Hevelia z własnym biurem sprzedaży została wyłączona, 11/12/2012, przez␣, w␣lokalne, Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W listopadzie ruszyła budowa poznańskiego osiedla Hevelia. Konsorcjum firm Monday Development i Unidevelopment, które odpowiada za realizację projektu uruchamia obecnie biuro sprzedaży przy terenie inwestycji. Już 15 grudnia odbędzie się jego oficjalne otwarcie. Z tej okazji deweloper przygotował niespodzianki dla klientów i mikołajkowe słodkości dla najmłodszych.

 

– Uruchamiając biuro sprzedaży przy inwestycji, chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy bardzo często musieli przemierzyć zakorkowany Poznań, by porozmawiać z doradcą i zapoznać się z planami mieszkań. Teraz wszystko jest  na miejscu – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. – Nie trzeba umawiać się na spotkanie, gdyż  doradcy są w biurze, które będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00 i w soboty 10.00-14.00 – dodaje. Deweloper przygotował również specjalną ofertę, dla osób, które odwiedzą nowy salon sprzedaży i zdecydują się na zakup mieszkania. Pierwszych 10 klientów w ramach promocyjnego pakietu otrzyma w prezencie zestaw AGD do zabudowy kuchni o wartości ok. 8 tys. złotych.

Hevelia to kameralne osiedle, które tworzyć będzie sześć czteropiętrowych budynków. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku i skweru miejskiego, oraz Obserwatorium Astronomicznego UAM.

Osiedle zaprojektowano z myślą o wymagających klientach, zwracających uwagę na przyjazne otoczenie i na estetykę mieszkań. W kompleksie mieszkaniowym  znajdą się 174 lokale o powierzchni od 24.  do 93. mkw., dostępne w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. W większości  będą to mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na ostatnich kondygnacjach, w budynkach położonych wewnątrz osiedla, znajdą się mieszkania z tarasami dachowymi, których powierzchnia sięgać będzie 93 mkw. Wszystkie budynki wyposażone zostaną w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, powstanie również  plac zabaw.

Hevelia jest jedną z największych inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie w Poznaniu Za projekt odpowiada konsorcjum firm Monday Development z Poznania oraz Unidevelopment z Warszawy. Przewidywany termin zakończenia budowy to koniec 2013 roku.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych