Griffin w połowie kupiony przez Oaktree

Griffin w połowie kupiony przez Oaktree
Możliwość komentowania Griffin w połowie kupiony przez Oaktree została wyłączona, 16/03/2013, przez␣, w␣biurowe, handlowe, inwestycje, komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości

Jeden z największych globalnych funduszy  zainwestował 200 mln EUR na zakupy okazyjnych nieruchomości w Polsce.

Znany ostatnio z awantury o pawilon Mebli Emila zarządca funduszy nieruchomościowych Griffin Group ma nowego współwłaściciela. Połowę jego udziałów od brytyjskiego Chelsfield Partners przejął amerykański Oaktree Capital Management. To działający globalnie fundusz private equity, znany w Polsce m.in. z inwestycji w Stock Polska (dawny Polmos Lublin) czy Zieloną Budkę. Druga połowa pozostaje w rękach Cornerstone Partners. Oaktree z Griffinem znają się od dawna. Do tej pory ulokował poprzez fundusze zarządzane przez Griffin 150 mln  EUR.

Źródło:

https://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.