Green House Development Laureatem Konkursu Godła: Deweloper Roku 2012.

Możliwość komentowania Green House Development Laureatem Konkursu Godła: Deweloper Roku 2012. została wyłączona, 22/11/2012, przez␣, w␣mazowieckie, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Uncategorized, Warszawa

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.
Jest ona potwierdzeniem najwyższej jakości realizowanych inwestycji deweloperskich, wyjątkowej architektury obiektów oraz standardu spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W tym roku wybór był wyjątkowo trudny, ponieważ  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej otrzymało rekordową liczbę zgłoszeń.
– Wyróżnienie traktujemy jako wyzwanie do bardziej wytężonej pracy i mobilizacji dla całego naszego zespołu. Naszym najważniejszym celem jest oferowanie komfortowych mieszkań w korzystnej cenie.  Zrobimy wszystko, nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań. – mówi Marcin Zieliński Dyrektor działu sprzedaży Green House Developement.
Green House Development to warszawska firma deweloperska, która ma na swoim koncie kilka zrealizowanych projektów. Obecnie spółka realizuje projekt  „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 na Białołęce, który znajduje się obecnie w końcowej fazie budowy
i Premium Point na rogu Hanki Ordonówny i Topolowej.
W najbliższym czasie planuje rozszerzenie swojej działalności i rozpoczęcie inwestycji w kolejnych miastach Polski.  Firma współpracuje ze sprawdzonym zespołem architektów, korzysta z najlepszych materiałów i rozwiązań technologicznych i kładzie duży nacisk na nadzór inwestycji.

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.