Echo świętuje setną inwestycje

Echo świętuje setną inwestycje
Możliwość komentowania Echo świętuje setną inwestycje została wyłączona, 31/01/2013, przez␣, w␣deweloperzy, inwestycje, miasta, Wrocław

Echo Investment  po szesnastu latach dzialalności oddał do użytku Aquarius Business House , który jest biurowcem klasy A w centrum Wrocławia.Jest to juz senta jubileuszowa inwestycja w historii spółki. Stworzone i kontrolowane przez Michała Sołowowa Echo zbudowało dotychczas 380 tys. mkw. powierzchni handlowej, 200 tys. mkw. biur, 220 tys. mkw. mieszkań i apartamentów oraz 2,2 tys. pokoi hotelowych. Spółka jest jednym z największych deweloperów w Polsce. Jej bank ziemi pozwala na zbudowanie 66 kolejnych inwestycji. W przygotowaniu mamy 300 tys. mkw. powierzchni handlowej, 500 tys. mkw. biur i prawie 200 tys. mkw. mieszkań. Zmieniający się rynek wymusza jednak zmiany. Rezygnujemy z hoteli, jednak przyglądamy się starszym centrom handlowym i biurowcom. Chcemy działać jak fundusz oportunistyczny. Dzięki zdobytym kompetencjom będziemy takie obiekty kupować, podnosić ich wartość poprzez modernizację, rozbudowę czy wymianę najemców. Najbliższy rok takich okazji powinien dostarczać — mówi Piotr Gromniak, prezes Echo.

Źrodło:

https://www.pb.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.