Dzień Otwarty z posmakiem czekolady

Dzień Otwarty z posmakiem czekolady
Możliwość komentowania Dzień Otwarty z posmakiem czekolady została wyłączona, 12/02/2015, przez␣, w␣budownictwo, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W najbliższą sobotę 14 lutego na Górczyńskiej 46 odbędzie się Dzień Otwarty połączony z Festiwalem kawy i gorącej czekolady. To jednak nie koniec atrakcji. Deweloper przygotował również specjalną ofertę dzięki, której można nabyć mieszkanie bez wkładu własnego.

Nowe mieszkanie pokazowe_02

Festiwal kawy i gorącej czekolady odbędzie się w Klubie Mieszkańca, który zlokalizowany jest na ostatniej kondygnacji budynku przy ul. Górczyńskiej 46. – Planując  Dzień Otwarty w Walentynki chcieliśmy, aby od samego rana nasi Klienci poczuli się wyjątkowo, a nie ma to jak zacząć dzień od dobrej kawy. Stąd pomysł na Festiwal, pokazy baristów, fontannę czekolady oraz inne słodkości i upominki  – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY – Dodatkowo tego dnia wprowadzamy w życie specjalną ofertę, która umożliwi klientom zakup mieszkania bez wkładu własnego. Wszystko to w ramach kompleksowej oferty indywidualnego wsparcia finansowego, którą będziemy prezentować zainteresowanym mieszkaniami w inwestycji  – dodaje. Szczegółowe informacje na temat tego rozwiązania można uzyskać właśnie podczas Dnia Otwartego.

Festiwal kawy i gorącej czekolady odbędzie się w sobotę 14 lutego od godziny 10 do 15. W tym czasie otwarte będzie biuro sprzedaży inwestycji, a zainteresowani lokalami mogą zwiedzać budynek i obejrzeć mieszkanie pokazowe.

Nowe mieszkanie pokazowe_01

Górczyńska 46 to jedna z trzech inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu, w której deweloper zrealizował 113 mieszkań. Znaleźć tu możemy lokale o powierzchni od 43 do 144 mkw. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki. W budynku dostępne są również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach inwestycji. Przynależą do nich tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 mkw. W budynku znajduje się w pełni umeblowany lokal pokazowy. Jest to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 mkw. Górczyńska 46 posiada dwupoziomową halę garażową, a bezpośrednio przy inwestycji deweloper wydzielił teren zielony z placem zabaw do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W trosce o najmłodszych lokatorów na parterze budynku działają żłobek i przedszkole. Dodatkowo na ostatnim piętrze znajduje się Klub Mieszkańca ze sprzętem sportowym i tarasem widokowym. Wszystko to razem sprawia, że inwestycja wyróżnia się na tle podobnych jej budynków wielorodzinnych.

Firma SAP-PROPERTY proponując zakup mieszkania bez wkładu własnego po raz kolejny wprowadza na poznański rynek nieruchomości pionierskie rozwiązanie, które w innych miasta miało już okazję się sprawdzić. Poza tym deweloper nadal oferuje swoim klientom wynajem lokali z opcją  wykupu, w ramach autorskiego programu „Mieszkanie na próbę”.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych