Dzień dziecka w Parku Handlowym Arena

Możliwość komentowania Dzień dziecka w Parku Handlowym Arena została wyłączona, 31/05/2012, przez␣, w␣Uncategorized

Park Handlowy Arena przygotował na dzień dziecka specjalne atrakcje. W dniach 1 i 2 czerwca na najmłodszych gości czekać będą konkursy, gry i zabawy. Chętni będą także mogli zdobyć kartę motorowerową.

 Arena przygotowała na te dwa dni wiele atrakcji. Pierwszego czerwca odbędzie się konkurs rysunkowy pt. „Rysujemy maskotkę galerii: Arenkę”. Organizator zaprasza wszystkie dzieci do kącika animacyjnego, przy terenie restauracyjnym, gdzie będzie odbywać się konkurs. Dla każdego uczestnika przewidziano upominek, natomiast najciekawsze prace zostaną nagrodzone prezentami. Dla najmłodszych przygotowano Figlopark – dmuchane miejsce do skakania, które zostanie rozstawione naprzeciw terenu restauracyjnego.

W sobotę drugiego czerwca część atrakcji zostanie przeniesiona na zewnątrz. Na gości czekać będzie dmuchany zamek i zjeżdżalnia, Eurobungy składające się z 4 ogromnych trampolin oraz spotkanie z Kubusiem Puchatkiem. Ponadto będą zabawy i konkursy sportowe, konkurs na najpiękniejszy rysunek kredą, pokazy karateków, aikidoków i iaidoków (styl walki mieczami japońskimi). Około 13:00 pojawi się oficjalna maskotka centrum – Arenka. Na jej cześć Carrefour przygotował ogromny tort.

Dzieci w wieku od 10 lat będą mogły również odbyć zajęcia na kartę rowerową, a dzieci od 13 lat na kartę motorowerową. Warunkiem w pierwszym przypadku jest posiadanie własnego roweru. Zajęcia oraz egzamin na kartę są bezpłatne i będą odbywać się 2 czerwca na parkingu
w Szkole Jazdy Leader. Centrum przyjmuje zapisy pod adresem [email protected].

„Chcemy, aby dzień dziecka przyniósł małym mieszkańcom Gliwic nie tylko świetną zabawę, ale także dodatkowe korzyści, z których będą mogli czerpać jeszcze długo po zakończeniu dnia dziecka. Dlatego, dzięki uprzejmości szkoły Leader oferujemy możliwość zdobycia karty rowerowej i motorowerowej. Dzięki temu na dłużej zapamiętają swoje święto.” – dodaje Sylwia Wiszowata-Łazarz z DTZ Management, zarządcy Areny.

1 czerwca dzień dziecka będzie świętowany w godzinach 15:00-19:00

2 czerwca w godzinach 12:00-19:00.

Tagi:␣
adautor

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.