Drugi etap Parku Rozwoju z pozwoleniem na użytkowanie

Drugi etap Parku Rozwoju z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Drugi etap Parku Rozwoju z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 07/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Mokotów, Warszawa

Kolejny etap kompleksu Park Rozwoju, który znajduje się przy ul. Konstruktorskiej uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Za realizację inwestycji, która rozpoczęła się w 2012 roku odpowiada spółka Echo Investment.Pierwszy budynek został oddany do użytku rok temu. Swoje siedziby mają tam: Schneider Electric (3,2 tys. mkw.) i Ericsson 3,6 tys. mkw.). W drugim budynku powstaną kolejne biura m.in. Schneider Electric (3,8 tys. mkw.) i Intergraph (1,2 tys. mkw.).

Łączna powierzchnia kompleksu składającego się z dwóch budynków wynosi 32 tys. mkw. Budynek ma również parking podziemny i naziemny.

W ubiegłym roku drugi etap Parku Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc. Pierwszy etap inwestycji uzyskał BREEAM Interim na poziomie Very Good.

Sprawdź ceny najmu lokalów użytkowych

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.