Dom, w którym przetrwasz koniec świata

Możliwość komentowania Dom, w którym przetrwasz koniec świata została wyłączona, 12/12/2012, przez␣, w␣domy, mazowieckie, miasta, mieszkaniowe, regiony, Warszawa

Dziś niezwykła data 12.12.12, a do końca świata  zapowiadanego przez Majów  mniej niż 10 dni. Trudno o lepszy moment, by z przymrużeniem oka  pokazać naszym czytelnikom najbezpieczniejszy dom w Polsce. Bezpieczny Dom, wybudowany został na przedmieściach stolicy jest bez wątpienia najbezpieczniejszą konstrukcją mieszkalną w Polsce. Już przed rokiem jego właściwości opisywał brytyjski Daily Mail. Nieruchomość stoi od 2009 r. Kombinacja przycisków zamienia dom w bryłę z betonu. Dodatkowo ta podwarszawska forteca wyposażona została w metalowe żaluzje oraz betonowy mur otaczający posiadłość.

Źródło:

https://www.pb.pl

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.