Dom Development rusza ze sprzedażą Premium na Bemowie

Dom Development rusza ze sprzedażą Premium na Bemowie
Możliwość komentowania Dom Development rusza ze sprzedażą Premium na Bemowie została wyłączona, 18/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, Bemowo, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

Deweloper rozpoczyna sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji – Osiedlu Premium zlokalizowanym na warszawskim Bemowie, przy ul. gen. T. Pełczyńskiego.  W I etapie budowy osiedla powstaną dwa budynki oznaczone literami A i B. W budynku A, którego sprzedaż właśnie się rozpoczęła, znajdzie się 198 mieszkań. Docelowo inwestycja planowana jest na około 1000 mieszkań. 

W pierwszym etapie powstanie budynek posiadający od 1 do 7 pięter, opartej na planie litery „U”, z wewnętrznym zielonym dziedzińcem. Wykonawcą inwestycji jest firma Warbud SA. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań w I etapie to III kwartał 2017 r.

W pierwszym etapie inwestycji w ofercie znajdą się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 31,5 mkw. do 128 mkw., z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – wydzielone ogródki, w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 7 215 do 8 965 zł. Dla mieszkańców pierwszego etapu Osiedla Premium przewidziano 198 miejsc w garażu oraz 12 miejsc naziemnych.

Osiedle Premium to przemyślana, wieloetapowa inwestycja, która doskonale wkomponuje się w otoczenie i jednocześnie wzbogaci dzielnicę ciekawą architekturą oraz eleganckimi przestrzeniami wokół budynków. Chcemy zbudować osiedle, które będzie łączyło w sobie komfort mieszkania dzięki wysokiej jakości budownictwu, estetyce budynków i otoczenia, bliskości arterii komunikacyjnej z doskonałymi warunkami do rekreacji i wypoczynku. Wierzę, że osiedle stanie się ważnym punktem na mapie Bemowa i miasta. To miejsce idealne dla osób poszukujących komfortowego życia, wyciszenia i jednocześnie swobodnego dostępu do centrum miasta, oddalonego zaledwie o kilkadziesiąt minut komunikacją miejską – mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

Źródło: domdevelopment.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.