Dni Otwarte z architektem w Apartamentach Wiślanych

Dni Otwarte z architektem w Apartamentach Wiślanych
Możliwość komentowania Dni Otwarte z architektem w Apartamentach Wiślanych została wyłączona, 17/10/2012, przez␣, w␣Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, Uncategorized, Warszawa

Zapraszamy na Dni Otwarte, które odbędą się w najbliższy weekend, w dniach od 20 do 21 października, w Biurze Sprzedaży na terenie  inwestycji Apartamenty Wiślane przy ulicy Odkrytej 58 na warszawskiej Białołęce, w godzinach od 10 do 16 ej.
To wyjątkowa okazja na zakup mieszkania w Programie Rodzina na Swoim przy wsparciu architekta z firmy Decoroom, który zaproponuje jego aranżację. W ofercie Apartamentów Wiślanych znajdują się zarówno kawalerki jak i mieszkania kilku pokojowe oferowane w specjalnej cenie.
Na miejscu będzie można również skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Wszystkie mieszkania dostępne w Apartamentach Wiślanych objęte są programem Rodzina na Swoim.
Budowa Apartamentów Wiślanych przebiega zgodnie z planem. Zakończenie budowy zaplanowano pod koniec tego roku.

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.