Deweloperskie nowości na MTP

Deweloperskie nowości na MTP
Możliwość komentowania Deweloperskie nowości na MTP została wyłączona, 13/10/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W tym roku poszukujący wymarzonego M mają naprawdę w czym wybierać. Jesień obrodziła licznymi nowymi inwestycjami deweloperskimi. Warto więc w najbliższy weekend 15 i 16 października odwiedzić Targi Mieszkań i Domów, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć co się buduje w Poznaniu i okolicach.

Jak podkreśla organizator Targi Mieszkań i Domów to jedyna tego typu impreza w Poznaniu i największe targi mieszkaniowe w regionie. W hali nr 3  swoją  ofertę zaprezentuje blisko 140 wystawców.

 Targi Mieszkań i Domów_002

Nowe inwestycje w Poznaniu i okolicy

To, co na targi nieruchomości od lat przyciąga odwiedzających, to nowe inwestycje i targowe promocje. W tym roku nie zabraknie ani jednych ani drugich. Wśród premierowych inwestycji znalazły się Apartamenty Zielony Sołacz – najnowszy projekt Monday Development, spółki należącej do grupy Unidevelopment SA. – Na naszym stoisku zaprezentujemy kameralną inwestycję położoną bezpośrednio przy Parku Wodziczki na poznańskim Sołaczu. Realizowany obiekt to nowoczesny budynek z dużymi przeszkleniami i obszernymi balkonami, w którym znajdzie się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. – mówi Iwona Chmielewska wicedyrektor ds. sprzedaży w Monday Development. – Ponieważ nasza inwestycja zatopiona jest w zieleni, na zainteresowanych czekać będą na naszym stoisku tuje i związany z nimi konkurs – dodaje. Dodatkowo deweloper przygotował ofertę specjalną na ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Czarnieckiego. Zainteresowani gotowymi lokalami mogą zyskać nawet 45 tys. zł rabatu.

Swoją premierę na targach będzie mieć też Starołęcka Dolina realizowana przez firmę Budnex. – Jako pierwsi dostrzegliśmy potencjał jaki drzemie w poznańskiej Starołęce. Przy ul. Śliskiej powstają już dwa budynki wielorodzinne, w których dostępne są lokale o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami. Docelowo w tym miejscu powstanie pięć budynków wielorodzinnych z blisko 600 mieszkaniami. Zmodernizujemy też drogę dojazdowa do osiedla, od strony ulicy Maya. – mówi Monika Golec z firmy Budnex – Klucze do mieszkań z pierwszego etapu przekażemy już w lipcu 2017 roku. Mieszkanie w tej lokalizacji dostępne są od 5600 zł brutto za mkw. – dodaje. Warto zaznaczyć, że deweloper daje możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, których powierzchnia sięgać może nawet 145 mkw.

Na MTP nie zabraknie również podmiejskich lokalizacji. Takie inwestycje ma w swojej ofercie firma Skaland – Premierę na targach będzie mieć nasz nowy projekt w Borówcu. Osiedle Park 28 to kameralny kompleks mieszkalny z 28 lokalami w układzie patio. Znajdziemy tam mieszkania o powierzchni od  71 do 90 mkw. w cenie od 4647 zł brutto za mkw. Ponadto zaprezentujemy Osiedle Młodych w Grodzisku Wielkopolskim. W realizacji jest już pierwszy budynek z 20 lokalami. Docelowo powstanie tu 150 nowych mieszkań, dostępnych także na wynajem – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland. – Dla targowych gości przygotowaliśmy również ofertę specjalną na mieszkania w Koninku. Lokale o powierzchni 63 mkw. z przynależnym ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi do końca października dostępne będą w promocyjnej cenie 220.tys. zł. brutto – dodaje.

 Targi Mieszkań i Domów_001

Co jeszcze na targach?

Tradycyjnie organizator przygotował dla zwiedzających strefę seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. Służąc wiedzą i doświadczeniem, pomogą wszystkim chętnym przebrnąć przez wymagający czas podejmowania decyzji związanych z zakupem mieszkania. Podczas targów będzie można też wziąć udział w licznych konkursach i wygrać m.in. samochód na weekend z pełnym bakiem, weekendowy pobyt dla dwóch osób w jednym z toruńskich hoteli czy vouchery na zakupy oraz usługi architektów. Warto też dodać, że  rodzice w czasie targów będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Organizator przygotował również coś dla miłośników literatury. W strefie porad i odpoczynku zostanie zorganizowana wymiana książek: przyniesioną książkę można będzie wymienić na dowolny tytuł dostępny na regale. Książki, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane do publicznych bibliotek.

Targi Mieszkań i Domów odbędą się w pawilonie nr 3  MTP. Hala targowa będzie dostępna dla zwiedzających w godz. od 10.00 do 17.00. Organizator przygotował również specjalną ofertę w postaci biletu rodzinnego.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych