Develia przekazuje mieszkania w VI i VII etapie osiedla Centralna Park

Develia przekazuje mieszkania w VI i VII etapie osiedla Centralna Park
Możliwość komentowania Develia przekazuje mieszkania w VI i VII etapie osiedla Centralna Park została wyłączona, 19/12/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Develia rozpoczęła przekazywanie kluczy w VI i VII etapie osiedla Centralna Park na krakowskich Czyżynach. W ramach tych faz inwestycji powstało 478 lokali o powierzchniach od 25 do 86 metrów kwadratowych. Budowa trwała odpowiednio 22 miesiące dla VI etapu i 17 miesięcy dla VII etapu.  

Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony, tarasy lub ogródki. W ramach VI i VII etapu Centralna Parku powstało również po 8 lokali usługowych w każdym z budynków. Do dyspozycji mieszkańców zostały oddane podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i schowkami. Deweloper zadbał także o ogólnodostępne, naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych powstał atrakcyjny plac zabaw, a dla tych nieco starszych – siłownia plenerowa. 

Centralna Park to projekt, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Doceniają oni zarówno przemyślaną, funkcjonalną architekturę, jak i  lokalizację, zapewniającą dostęp do rozbudowanej miejskiej infrastruktury. Wszystkie mieszkania w VI i VII etapie osiedla zostały już sprzedane. W naszej ofercie znajdują się jeszcze lokale z obecnie realizowanych etapów VIII i IX etapy. Ich ceny zaczynają się już od 7650 zł za metr kwadratowy – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Realizowane przez Develię osiedle wyróżnia atrakcyjna lokalizacja – inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 5,5 kilometra, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków. W pobliżu zlokalizowane są ATUT Galicyjska, Centrum Handlowe M1 oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych. 

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowian Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko osiedla położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. W okolicy znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. 

Czyżyny cieszą się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Do Centrum dojedziemy w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni projekt Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Centralna Park to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży znajdują się projekty Słoneczne Miasteczko na Prokocimiu-Bieżanowie, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak