Dekada Realty buduje dziesiąty obiekt

Dekada Realty buduje dziesiąty obiekt
Możliwość komentowania Dekada Realty buduje dziesiąty obiekt została wyłączona, 29/10/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, komercyjne, regiony

W Malborku powstaje centrum handlowe spółki Dekada Realty. To już dziesiąty obiekt w Polsce. Głównym wykonawcą jest firma Erbud, a prace koordynuje BOIG Management.

Jak przyznaje Krzysztof Bębacz z BOIG Project Management:  – Obecnie prace skupione są wokół tworzenia fundamentów oraz konstrukcji ścian zewnętrznych budynku. Ten etap robót planujemy zakończyć na przełomie października i listopada, w następnej kolejności będziemy zajmować się realizacją konstrukcji słupów i ścian wewnętrznych obiektu. Prace postępują zgodnie z harmonogramem budowy i na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by realizacja inwestycji miała się opóźnić.

Dekada Malbork będzie miała dwa poziomy o łącznej powierzchni 5400 GLA. Do tej pory udało się skomercjalizować 80 proc. obiektu. Otwarcie zaplanowano na IV kwartał 2015 r.

Zapoznaj się z cenami wynajmu powierzchni handlowych w Polsce

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Wizzard (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.