Czy warto kupić mieszkanie na Bemowie?

Czy warto kupić mieszkanie na Bemowie?
Możliwość komentowania Czy warto kupić mieszkanie na Bemowie? została wyłączona, 27/05/2014, przez␣, w␣Bemowo, Headline, inwestycje, mazowieckie, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Warszawa

Bemowo to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic w Warszawie. Przed zakupem mieszkania w stolicy warto rozważyć plusy i minusy mieszkania w jej zachodniej części. Jak informuje gazeta.pl, w aktualnej ofercie deweloperskiej na Bemowie dominują lokale położone w części Chrzanów. Chociaż jest to najdalszy zakątek Bemowa, warto taką opcję rozważyć, przede wszystkim ze względu na drugą linię metra, która w przyszłości ma kończyć się na zachodzie Warszawy. Dodatkowym atutem są stosunkowo niewysokie ceny: zaczynają się już od 4,9 tys. zł (w przypadku większych mieszkań). W przeciwieństwie do porównywalnej cenowo Białołęki, można liczyć tu na dużo lepszą infrastrukturę. Dojazd do centrum gwarantują autobusy, tramwaje, a także trasa ekspresowa S8. Bemowo to dzielnica ludzi młodych: aż 60 proc. mieszkańców to osoby poniżej 30. roku życia.

Sprawdź aktualne ceny mieszkań w Warszawie

Źródło: gazeta.pl

Photo by Kuba G (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.