Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

2 komentarze

  1. Maciek
    13 maja, 2011 13:55

    Moim zdaniem problem obecnej architektury mieszkaniowej polega na tym, że nie powstają z myślą o mieszkańcach ale ich głównym celem jest zapewnienie jak najwyższych zysków deweloperom (zmieścić na działce jak najwięcej budynków i mieszkań).

  2. 13 maja, 2011 12:07

    Mimo iż nie jestem rodowitą warszawianką bardzo lubię to miasto i zwykle bronię go przed krytykanctwem. Jednak jeśli chodzi o architekturę jest kiepsko. Szczerze mówiąc najbardziej przerażają mnie nowe skupiska bloków, takie jak Wilanów, Tarchomin, Białołeka. Mnóstwo bloków,każdy z osobna być może nie najgorszy, ale wszystko razem ciasne i nieprzyjazne.