Chic Gourmadise, czyli francuski szyk w hotelach Sofitel

Chic Gourmadise, czyli francuski szyk w hotelach Sofitel
Możliwość komentowania Chic Gourmadise, czyli francuski szyk w hotelach Sofitel została wyłączona, 21/04/2016, przez␣, w␣Uncategorized

Marka Sofitel przygotowała dla swoich gości wyjątkową ofertę na dłuższe pobyty – Chic Gourmandise. Klienci, którzy zdecydują się na przyjazd do hotelu na minimum trzy doby, otrzymają do 30% zniżki na nocleg oraz możliwość późniejszego wymeldowania się. Dodatkowo, goście będą mogli delektować się wyjątkowym, francuskim podwieczorkiem Le Gouter. To doskonała okazja by przedłużyć swój weekend i spędzić go w jednym z hoteli marki.

Wyjątkowy szyk
Hotele Sofitel to francuski styl i elegancja w najdoskonalszym wydaniu. Marka oferuje swoim gościom komfortowy pobyt w nowoczesnych obiektach, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Tym razem będą oni mogli skorzystać z unikalnej oferty Chic Gourmadise nawiązującej do słynnego, francuskiego podwieczorku Le Gouter.

Francuska sztuka życia
Chic Gourmandise to wyjątkowa oferta, w ramach której goście otrzymają 25% zniżki na 3 lub 4 dniowy pobyt w hotelach Sofitel, co więcej, przy rezerwacji na 5, 6 lub 7 nocy zniżka wzrasta do 30%. Dodatkowo, klienci mogą skorzystać z możliwości późniejszego wymeldowania się. Dla zwiększenia komfortu pobytu, hotele marki Sofitel zapraszają również do delektowania się słodkimi przekąskami podawanymi wraz z aromatyczną herbatą. Jest to nawiązanie do francuskiej tradycji podwieczorku dla dzieci – Le Gouter, który składa się z mleka, bagietki lub brioszki podawanej z kremem czekoladowym. Goście będą mogli w ten sposób przenieść się w świat smaków z dzieciństwa.

Oferta Chic Gourmandise wpisuje się w ducha marki Sofitel – przekłada francuską tradycję na lokalny grunt. Niezwykle atrakcyjna cena na dłuższe pobyty obowiązuje w hotelach marki na całym świecie. W Polsce klienci mogą skorzystać z oferty w trzech obiektach należących do marki: Sofitel Warsaw Victoria, Sofitel Grand Sopot oraz Sofitel Wrocław Old Town. W każdym z nich czekają na nich wyjątkowe specjały, w tym makaroniki, praliny i oryginalna francuska herbata. Oferta obowiązuje na pobyty do 17 maja 2016 roku.

Omnie Piotr Sutkowski