Carrefour Polska sfinalizował umowy najmu na 40 tys. mkw. GLA

Carrefour Polska sfinalizował umowy najmu na 40 tys. mkw. GLA
Możliwość komentowania Carrefour Polska sfinalizował umowy najmu na 40 tys. mkw. GLA została wyłączona, 28/01/2014, przez␣, w␣handlowe, Headline, komercyjne, nieruchomości

W 2013 roku Carrefour Polska podpisał kilkaset umów dotyczących. To wynik przyjętej strategii, polegającej na rozwoju posiadanych nieruchomości, ich modernizowaniu oraz rekomercjalizacji – tłumaczą przedstawiciele firmy.

Centra handlowe Carrefour mają nie tylko bardzo dobre lokalizacje, ale przede wszystkim stabilny zestaw najemców oraz lojalną grupę klientów, która systematycznie dokonuje w nich zakupów. To sprawia, że są one atrakcyjne zarówno dla marek, które prowadzą już w nich działalność, jak również są doskonała referencją dla sieci, które strategię planują swoją ekspansję i poszukują sprawdzonych obiektów – zauważa Ronan Martin, wiceprezes,  Carrefour Polska.

Więcej informacji na temat nieruchomości komercyjnych znajdziesz TUTAJ

Źródło:

https://www.propertynews.pl/

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.