Budynek Delta Eurocentrum z wiechą

Budynek Delta Eurocentrum z wiechą
Możliwość komentowania Budynek Delta Eurocentrum z wiechą została wyłączona, 29/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, infrastruktura, komercyjne, Ochota, usługowe, Warszawa

Kolejny etap realizacji projektu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – został zwieńczony wiechą. Obiekt Grupy Capital Park jest jednym z największych, ekologicznych projektów w stolicy. Łączna powierzchnia całego kompleksu wyniesie docelowo 69 578 mkw., z czego ponad 27 000 mkw. zostanie oddanych w realizowanej właśnie fazie inwestycji.

– Wiecha to jeden z kamieni milowych w realizacji projektu – mówi Sylwia Filewicz, Head of Development and Construction w Grupie Capital Park. – Inwestycja postępuje zgodnie z zakładanym harmonogramem, co oznacza, że pod koniec tego roku spodziewamy się pozwolenia na użytkowanie, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się już do budynku na początku 2016 roku.

Eurocentrum Office Complex to biurowiec klasy A+, który łącznie, na 15 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych, zaoferuje blisko 70 000 mkw. powierzchni najmu. Ponad 67 000 mkw. wolumenu powierzchni stanowić będzie powierzchnia biurowa.

W ostatnim czasie Eurocentrum Office Complex zostało uhonorowane II miejscem w konkursie Ministerstwa Środowiska „Projekt: Przestrzeń”, w kategorii Inwestycji Komercyjnych.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: materiały prasowe

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.