Biznes Park Kraszewskiego wciąż rośnie

Biznes Park Kraszewskiego wciąż rośnie
Możliwość komentowania Biznes Park Kraszewskiego wciąż rośnie została wyłączona, 26/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, kujawsko-pomorskie

Jeszcze w I połowie br. ma zostać oddany do użytku siódmy już budynek w kompleksie Biznes Park Kraszewskiego w Bydgoszczy. W budynku Eta trwają prace wykończeniowe.

W II kwartale br. ma natomiast ruszyć budowa ósmego już biurowca, Teta, który będzie miał 4 tys. mkw. powierzchni. Dotychczasowych sześć budynków wchodzących w skład Biznes Park Kraszewskiego oferowało łącznie ponad 22,3 tys. mkw. powierzchni. Budynek Eta ma dostarczyć na rynek ponad 5,2 tys. mkw.

Wokół budynków znajduje się duży parking, który pomieści ponad 1,2 tys. samochodów. Biznes Park Kraszewskiego to największy tego typu kompleks w tej części Polski. Budynki nazywane są kolejnymi literami greckiego alfabetu: ALFA, BETA, GAMMA,  DELTA, EPSILON, DZETA, ETA i TETA.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: eurobuildcee.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.