W Batorym II już mieszkają

W Batorym II już mieszkają
Możliwość komentowania W Batorym II już mieszkają została wyłączona, 16/01/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Małe M, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Wraz z końcem minionego roku prace budowlane przy Batorym II ustały, a pierwsze lokale trafiły do nowych właścicieli. Zlokalizowana na poznańskim Piątkowie inwestycja wciąż oferuje wolne mieszkania. 

Kompleks mieszkaniowy Batory II jest efektem współpracy firm  Pekabud-Morasko i UWI Inwestycje S.A. Budynki położone są  na skraju osiedla Stefana Batorego, a inwestycja znajduje się w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. – Zgodnie z terminem zakończenia prac budowlanych, przekazaliśmy już klucze właścicielom przeszło czterdziestu mieszkań. Nadal w ofercie mamy najpopularniejsze lokale w tym kawalerki do 30 mkw. i mieszkania dwupokojowe do 50 mkw. –  mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Na parterze dostępne są  również mieszkania z dużymi ogródkami – dodaje.

 Inwestycja Batory II składa się z  budynku trzypiętrowego i drugiego o zróżnicowanej wysokości: trzech, czterech i pięciu pięter. Obydwa obiekty zostały posadowione na wspólnej hali garażowej, co zapewniło maksymalną ilości miejsc postojowych dla mieszkańców. Dla wygody przyszłych użytkowników inwestycji, windy w każdym z budynków zostały zaprojektowane tak, by obsługiwać również podziemną halę garażową. By dodatkowo zwiększyć komfort mieszkania inwestor zamontował drewnianą stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Ponadto ściany wewnętrzne i zewnętrzne budynków, jako jedne z nielicznych w Poznaniu, wykonane są z elementów ceramicznych, w efekcie czego budynki są cieplejsze i posiadają lepszą izolację akustyczną.

Pomimo tego, że obiekt został już ukończony, deweloper wciąż przewiduje możliwość łączenia lokali na życzenie klienta. Każde takie „uszycie mieszkania na miarę” konsultowane jest indywidualnie z biurem projektowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można stworzyć lokal łączony o całkowitej powierzchni przeszło 100 mkw.

Na uwagę zasługuje również lokalizacja Batorego II. Dzięki usytuowaniu inwestycji na skraju osiedla Stefana Batorego, budynki znajdują się w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe w postaci supermarketów.

Mieszkania w Batorym II dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6 tys. zł brutto za mkw. Warto zaznaczyć, że pomimo rozpoczęcia tej inwestycji przed wejściem w życie obecnej ustawy deweloperskiej, wszystkie sprzedawane tam mieszkania są nią objęte.

 

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych