Bardzo zróżnicowane koszty wynajmu w Olsztynie

Bardzo zróżnicowane koszty wynajmu w Olsztynie
Możliwość komentowania Bardzo zróżnicowane koszty wynajmu w Olsztynie została wyłączona, 27/09/2013, przez␣, w␣lokalne, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Olsztyn, raporty, regiony, warminsko-mazurskie, wynajem

Przy średniej cenie 24 pln za metr kwadratowy, Olsztyn charakteryzuje się bardzo dużą rozpiętością kosztów wynajmu. W najtańszych lokalizacjach, np. na południu miasta, na osiedlu Jaroty można wynająć już za 19-20 złotych, podczas gdy w okolicy miasteczka studenckiego Kortowo ceny zaczynają się od 29 i kończą na 34 złotych za metr. Wysokie stawki obowiązują również w okolicach dworca PKP, na osiedlach Kętrzyńskim, Zatorzu.

Olsztyn

Szczegółowe informacje o kosztach wynajmu w Olsztynie znajdziesz na stronie ceny.szybko.pl

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.