Baner z kodem QR czyli prosty, ale efektywny Outdoor

Baner z kodem QR czyli prosty, ale efektywny Outdoor
Możliwość komentowania Baner z kodem QR czyli prosty, ale efektywny Outdoor została wyłączona, 09/04/2013, przez␣, w␣marketing nieruchomości, nieruchomości, porady

Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich nieruchomości, zainwestować w outdoorową formę reklamy, ale nie masz czasu na tworzenie skomplikowanych samodzielnych projektów? Proponujemy szybkie i wygodne rozwiązanie oferowane przez SzybkoPlus  –  samodzielny projekt baneru do wykonania w kilka minut.

Jak stworzyć baner?
Wystarczy zalogować się do systemu SzybkoPlus, a następnie wybrać ofertę, z której chcemy stworzyć baner. Do wyboru mamy 17 gotowych wzorów, różniących się pod względem nie tylko  kolorystyki, a także układu i formatów. Umieszczenie kodu QR jest dodatkowym, ale bardzo skutecznym rozwiązaniem, szczególnie przy równoczesnym ogłaszaniu nieruchomości online. Aby zamówić  baner wystarczy zapisać gotowy projekt w formacie PDF , a następnie wysłać go do konsultantów SzybkoPlus.

Czym jest kod QR

Kod QR czy też 2D wywodzi się z dobrze znanego kodu kreskowego, z tą różnicą, że zamiast jednego, ma on dwa wymiary. Dzięki temu można zapisać w nim nawet 4296 znaków alfanumerycznych. Taka pojemność daje wiele możliwości. Marketingowcy najczęściej zapisują w nich adresy www, numery infolinii lub linki do aplikacji mobilnych. Kod może też posłużyć do stworzenia wizytówki, którą bardzo szybki sposób można zapisać w pamięci telefonu. Sam znacznik, mimo że wygląda na skomplikowany, jest tak naprawdę dużą, kwadratową tabelą, która przechowuje kod binarny.

6

Kod QR, a reklama

Ważna z punktu widzenia reklamodawców jest dowolność powierzchni, na której można umieścić znaczniki. Najczęściej są to plakaty, ulotki czy ramki reklamowe w środkach komunikacji miejskiej. Jednak to nie wszystko, równie często kody pojawiają się na pojazdach, a także stronach internetowych. Mimo rosnącej popularności tego rozwiązania, problemem nadal pozostaje mała znajomość tej technologii wśród klientów. Niestety, zdecydowana większość posiadaczy telefonów komórkowych, zwyczajnie nie wie co z takim kodem zrobić. Dlatego organizatorzy akcji promocyjnych powinni zamieszczać pod nimi krótką instrukcję z informacją, skąd można pobrać aplikację dekodującą.

Jeżeli posiadasz zapisany obrazek kodu QR, ale nie masz czytnika, możesz załadować go na stronie www.qr-online.pl/ i odczytać zakodowaną zawartość.
Poniżej prezentujemy w pełni gotowy do wywieszenia baner wygenerowany przez Szybko.pl, a także instrukcję  jaki sposób odczytać kod QR online.

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.