Apartament w Moskwie wart 1000 mieszkań

Apartament w Moskwie wart 1000 mieszkań
Możliwość komentowania Apartament w Moskwie wart 1000 mieszkań została wyłączona, 17/01/2013, przez␣, w␣apartamenty, Europa, mieszkaniowe, nieruchomości, świat

Aż ponad 81 milionów złotych kosztuje najdroższy apartament w Moskwie. Jak wyliczyli eksperci od nieruchomości, za taką kwotę można byłoby kupić tysiąc trzypokojowych mieszkań. Najdroższy apartament rosyjskiej stolicy znajduje się w rejonie Presnienskim.

Wiadomo, że liczy 10 pokoi i ma 687 metrów kwadratowych. Właściciele chcą za niego 817 milionów rubli, czyli równowartość ponad 81 milionów złotych. Najtańsze mieszkania w Moskwie można kupić za 2-3 miliony rubli, a na przedmieściach nawet poniżej 1 miliona.

Moskwa od dawna jest uznawana za jedno z najdroższych miast świata. Sami moskwianie dziwią się, skąd na ulicach ich miasta aż tyle drogich samochodów. Według magazyny Forbes, choć Rosjanie nie są najbogatszymi ludźmi na świecie, to właśnie w Moskwie mieszka największa liczba miliarderów.

Źródło:

https://www.gazetaprawna.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.