40 proc. Polaków powita Nowy Rok w mieszkaniu

40 proc. Polaków powita Nowy Rok w mieszkaniu
Możliwość komentowania 40 proc. Polaków powita Nowy Rok w mieszkaniu została wyłączona, 30/12/2012, przez␣, w␣miasta, mieszkaniowe, wynajem

Z danych zebranych przez portal wymarzonysylwester.pl wynika, że 40 proc. Polaków spędzi ostatnią noc w roku na imprezie domowej. Specjaliści z Home Broker dodają, że część sylwestrów odbędzie się w wynajętych mieszkaniach. Jak informuje Michał Bulkowski: – W tym roku popyt na taki dwudniowy najem jest zauważalnie wyższy niż rok temu.

Barierą jest niska podaż. Nie każdy właściciel zdecyduje się na wynajem na krótki okres. Głównym powodem jest obawa o zniszczenia. Aby uchronić się przed nieprzewidzianymi skutkami takiego wynajmu ważne jest podpisanie umowy.

Źródło: www.interia.pl

Photo by parapente (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.