Zobacz na żywo biurowiec Quadro Office

Możliwość komentowania Zobacz na żywo biurowiec Quadro Office została wyłączona, 11/05/2016, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, lokalne, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Poszukujący powierzchni biurowej w centrum Poznania, 12 maja powinni skorzystać z wyjątkowej okazji, by na żywo zobaczyć nowy biurowiec Quadro Office. Właśnie tego dnia zrealizowana przez Monday Development inwestycja otwiera swoje podwoje dla gości. Specjalnie na tę okazję w budynku zaaranżowano biuro pokazowe. Do dyspozycji gości będzie też architekt wnętrz i doradca finansowy.

Quadro Office_03

Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary zaledwie miesiąc temu uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a już pochwalić się może sprzedażą 50 proc. powierzchni biurowej. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary, zaś na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o metrażach od 44 do 190 mkw. Łączna powierzchnia użytkowa biurowca wynosi blisko 1200 mkw. Aby jeszcze lepiej przedstawić potencjalnym klientom walory budynku, z którego roztacza się widok na poznańską starówkę, deweloper postanowił zaaranżować w obiekcie biuro pokazowe. – Drzwi otwarte w inwestycji to jednocześnie premiera przestrzeni biurowej, którą specjalnie dla nas zaprojektowała poznańska firma Office Projekt. Biuro urządzone jest w nowoczesnym stylu, zakładającym tzw. open space wraz z recepcją. Do tego gabinet, sala konferencyjna oraz zaplecze sanitarne. Wszystko to na powierzchni 64 mkw. Przestrzeń utrzymana jest w ciepłej kolorystyce, z wyróżniającymi się akcentami zieleni i szarości – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. – Wszystkich zainteresowanych wizytą w Quadro Office zachęcamy, by zarejestrowali się na naszej stronie internetowej. Dzięki prostej aplikacji można umówić się na konkretną godzinę z handlowcem, który oprowadzi po obiekcie. Do dyspozycji gości będzie także doradca kredytowy i przedstawiciele firmy Office Projekt. – dodaje. Budynek udostępniony zostanie gościom w godzinach od 9 do 19.

Quadro Office_02

Quadro Office to inwestycja, w której przestrzenie biurowe przeznaczone są na sprzedaż. Jak podkreślają doradcy finansowi, korzyści wynikające ze zmiany biura wynajmowanego na własne, mogą się okazać naprawdę znaczące. W zależności od metrażu oraz stawki najmu za dotychczasowy lokal, własne biuro może być tańsze od wynajmowanego nawet o 20 proc. miesięcznie. Kalkulację korzyści można sprawdzić korzystając z zamieszczonego na stronie Quadro Office kalkulatora oszczędności.

W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office  doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Nowoczesny charakter budynku oraz lokalizacja sprawiają, że jest to prestiżowe miejsce dla siedziby firm z różnych branż, które myślą o szybkim rozwoju. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja też spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.